| codgaby a întrebat:

Ce faceti voi in timpul liber cu prietenii?

Răspuns Câştigător
| Seiran a răspuns:

Ne stricam dintii cu seminte laughing
Oricum,de obiceei noi mergem in parc pe undeva si stam pe banca la povesti, facem poze, radem de cadem pe jos etc. day dreaming Eu vreau vara straight face

11 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Eu foarte rar ma vad cu amicii mai ales ca eu lucrez mult in alte orase si ei au prietenele lor asa ca mai mult timp stau singur.

| PinkDea a răspuns:

Stam la povesti si ne plimbam

| ZEU93 a răspuns:

Jucam fotbal

| lunarwolf a răspuns:

Povesti,concerte,iesiri tarzii prin parcuri,prin cimitire,ne drogam,fumam,facem misto de idiotii si uratii care ne distrug 'panarama', ne luam de copii, etc.laughing De ce?

| Sconcsiş a răspuns:

Secs

| Flöricicä a răspuns:

Ooo.intrebare dificilalaughingPaii...ne ducem in parc,prin oras,stam la bloc ne jucam cu mingea,palete de batminton,carti(macao de ex.),pititea(v-ati ascunselea), flori fete sau baieti, adevar provocare procente si sentimente...mai vorbim putina barfablushingblushing),ascultam muzica,ne uitam la poze pe telefon,mai discutam despre noi,ne mai dam mari si tarirolling on the floor, facem acrobatii, mai ne lovim etc.etc.laughingSunt multee lucruri stai mult cu prietenii si descoperiti lucruri noi impreuna iti zic eu, iti garantez! Bafta!

| ArinaMK a răspuns:

BeatBox.

| valentinalina a răspuns:

La fel ca teddyedy si la disco...uh?

| lordbogdan a răspuns:

La plimbare, ne jucam, agatam gagicibig grin

| Zmantana a răspuns:

Merg undeva cu ei, nu conteaza unde, cat mai departe de casa... Bere sa fie!

| lulu_2150 a răspuns:

Vorbim pe mess... iesim pe afara... orice dar nu teme laughing