| diabolykull a întrebat:

Ce credeti despre acest caine? Va place cum arata, spuneti parerea voastra, va rog cat mai multi.Dau funda la cel mai complex raspuns!
http://imageshack.us/photo/my-images/11/photo1216.jpg/

Răspuns Câştigător
caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
e dragut, mai ales ca seamana cu al meulove strucklove struck il am de 6 ani si il cheama Maxx, in general mie imi plac cainii, indiferent daca sunt de rasa ori nu. daca e al tau, sa iti traieasca si sa ai grija de elhappy
O zi minunata sa aihappy

3 răspunsuri:
| 00MaDa00 a răspuns:

E un catel dragalas si cred ca ii oferi toata iubirea ta ca o merit!

| comicom a răspuns:

Foarte draguuuuuuut! adorabil, dragas.

| diabolykull explică (pentru comicom):

De anatomie ma refeream, subdezvoltat, supradezvoltat slabut, cum vi se pare