| anonim_4396 a întrebat:

Ce crezi despre acest laptop, e bun de ceva? funda http://www.emag.ro/laptopuri/notebook-dell-inspiron-n511 0-cu-procesor-Intel-174-coretm-i7-2670qm-220ghz-4gb-500g b-nVIDIA-geforce-gt-525m-1gb-free-dos-fire-red--pDL-2720 01670

3 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Ai mai pus intrebarea asta astazi o data happy

neluL
| neluL a răspuns:

Mai ales Emag ->e de incredere! La majoritatea platesti cand iti vine coletul la usa. De ce nu ai avea incredere? Produsele sunt mai ieftine decat in magazinele de strada.

neluL
| neluL a răspuns:

In 30 de zile ai timp sa-l returnezi si sa primesti banii inapoi. Adresa o sa-ti vina pe colet. Daca vrei sa vezi produsul inainte, poti sa te duci la un magazin gen Altex, MegaImage...
Ps. eu fac numai cumparaturi online la produse IT si electronice pentru ca in primul rand le primesc la usa (comoditate) si in al doilea rand sunt mai ieftine cu cca 20 % fata de magazinele stradale.