| Nuosamighicestiusernameulproasto a întrebat:

Ce desene animate a dublat Anca Sigartau?

4 răspunsuri:
| Catherine a răspuns:

Majoritatea de pe Minimax.si banuiesc ca si de pe CN si Disney tongue

| SoranaTQ a răspuns:

In trecut a lucrat cu Minimax si a dublat diverse desene animate de pe Minimax, acum s`a mutat pe Disney Channel si a dublat desene precum "Magicienii din Waverly Place" sau "Dragonul american"winking

| rolly3342 a răspuns:

Timon si pumba

| cata_8177 a răspuns:

Megamind,Toy Story 3, Deasupra tuturor,Monstri contra Extraterestri,Coraline,Bolt, Madagascar 2, WALL•E - Un Robot bun la toate, Magicienii din Waverly Place
Sa zburam spre Luna 3D