| Deea349 a întrebat:

Ce este mai bun, un pennyboard sau un longboard?
De unde as putea sa imi iau unul bun?

2 răspunsuri:
| Friday13 a răspuns:

Un pennyboard e mic si greulet, si un longboard e mai mare si mai greu happy dar poti sa il alegi dupa preferinte, si il poti lua dintr-un board shop

| DeNyXy a răspuns:

Pennyboard-ul e mai mic si mai compact.e usor, il poti lua peste tot cu tine, e rapid si super fain, am si eu unul.Insa despre longboard si el este smecher poate in unele privinte mai bunicel decat pennyboard-ul dar. meh, eu tot as alege pennyboard-ul happy Funda?