| BB4Eva a întrebat:

Ce ati alege dintre un longboard, pennyboard si trotineta street pentru adulti? Puteti argumenta raspunsul?

Răspuns Câştigător
| TheMinedPlumbob a răspuns:

Salut! As alege un pennyboard, deoarece este foarte confortabil sa te dai pe el in aer liber. Dezavantajele sunt ca este putin cam greu de controlat, insa daca ai experienta poti sa il folosesti fara probleme. Sper ca te-am ajutat!

2 răspunsuri:
| AlexCristi97 a răspuns:

Fiecare are avantaje si dezavantaje, depinde ce te intereseaza pe tine.
Longboard-ul si trotine iti ofera o stabilitate mult mai mare dar sunt mai voluminoase si greu de carat. Pennyboardul este compact, ieftin dar cred ca este mai incet decat trotineta si long-ul.

| dirtyraccoon a răspuns:

Uite aici un vidoclip poate te ajuta: https://youtu.be/AqVTQ9mPzuo