| Girly97 a întrebat:

Ce fac cainii noaptea cand oamenii dorm?

12 răspunsuri:
| CodrutElian1990 a răspuns:

Cainii dorm 16 ore in 24 de ore.

| Lucian4 a răspuns:

Nu stiu. dar pisicile ce fac?

| Mihailescu_Valeriu_1953 a răspuns:

Se gandesc la celelate echipe, care dau goluri; naspa cu dinamovistii. rolling on the floor

| LPCTSTR a răspuns:

Dorm.
Pisicile se plimbă noaptea.

| darrio2007 a răspuns:

Latră. Cel putin ăstia pe care ii am eu pe langa bloc.

| Ionut58282856 a răspuns:

Consuma halucinogene, l-am prins pe al meu

| Jsnduvd a răspuns:

Iti mananca mancarea din frigiderhee hee

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Traiesc viata fara nici un stres.

| GabyT10 a răspuns:

Dorm...in medie, un câine doarme cam 12-14 ore/zi iar căţeii şi câinii de talie mare au nevoie de până la 18 ore de somn.Desigur, orele de somn sunt şi în raport cu activitatea pe care o desfăşoară zilnic.

| MihaelaDart a răspuns:

Cateaua mea dormea, nu misuna prin casa deloc.
Daca sunt cainii in curte, atunci ceea ce aud, iti vor tine un cor minunat toata noaptea, dupa care la o anumita ora se culca si ei.

| Kron5tadt a răspuns:

Rad de proastele care posteaza aiurea pe net. Asa face cainele vecinei mele.

| colaboy1991 a răspuns:

Cum nu stii? Nu ai vazut Cainii Detectivi? Cainii au o o societate super secreta, un fel de supereroi. Practic au grija ca viata oamenilor sa decurga cum trebuie. Si se bat cu pisicile care sunt malefice si incearca sa distruga omenirea.