| anonim_4396 a întrebat:

Ce faceti? care rase de caini va plac?

9 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Rasa mea preferata este - Cavalier King Charles Spaniel. Acesti caini sunt ideali pentru viata in apartament, dar si la casa. Dupa parerea mea, sunt cei mai dragalasi, inteligenti si frumosi caini din rasele de talie mica. Nu au o blana foarte lunga, asa ca n-o sa fie casa plina de par, nu sunt foarte galagiosi, sunt ascultatori si nu se uratesc la maturitate. Aici poti sa vezi sute de poze cu acesti caini de exceptie, ca sa-ti faci o parere: http://photobucket.com/images/cavalier%20king%20charles%20spaniel/ , iar aici ai un video cu si despre Cavalier King Charles Spanieli: http://www.youtube.com/watch?v=ave3YP77vhU .

| Aliyaa a răspuns:

Bine.gloden,labrador,husky:X::X

| Oanny a răspuns:

Husky cu ochi albastri:X:X este tare prietenos nu prea musca si nici nu prea latra(creedema)

| M.madallina a răspuns:

Yorkshire terrier e rasa mea preferata! aaa...si imi place mult si golden retriever

| Babushka a răspuns:

Labrador for everlove struck, golden, husky, bichon, si-tzu si bulldog englez mi se par haiosi:X

| Carouri a răspuns:

Labrador :X

| Mamamare a răspuns:

Bine fac.Acum m-am trezit. Tu? Mie imi plac pittnull`ii[love struck] am si eu unu.happy

| juniper a răspuns:

Cocker, cel mai dragut, Chow Chow, Husky, cei mai draguti.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

:X baga un caine cu sotia in masina! dupa o ora cine e mai fericit sa te vada?