| Ingerasull99 a întrebat:

Ce firma de nisip cumparati pentru pisicile voastre?

Răspuns Câştigător
| Any_1345 a răspuns:

Nisip scientific cat pisicuta mea e multumita si in plus nu trebuie de schimbat nisipul prea des.

4 răspunsuri:
| Ingerasull99 explică:

Nisipul natural trebuie schimbat foarte des, mersi frumos sabina!

| judgement a răspuns:

De cand nisipul se imparte pe firme? crezi ca ei fac nisipul? nu il aduna de unde gasesc... cel mai bun nisip pentru junioare este nisipul fin de pe langa un rau...eu cel putin numa asta folosesc si se pare sa nu o deranjeze pe pisi a mea big grin