| Sophie_3843 a întrebat:

Ce hobbies aveti voi in timpul liber?

31 răspunsuri:
| elena a răspuns:

Bucataria, florile, PC-ul...printre multe altele...nu-mi ajunge timpul /nu numai liber/cate "hobbies" am.

mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Foarte multe big grin
-Sa dansez si sa cant love struckAdor asta de cand eram micutahee heeDaca auzeam muzica, imediat incepeam sa dansez sau sa cant laughing
-Sa citesc.Ma face sa ma linistesc si mereu sunt nerabdatoare sa vad ce se intampla in acel roman.big grin
-Sa ascult muzica.Mai ales daca este rock, pop sau hip-hoplove struck
- Sa ies in oras cu prietenii.happyAsta fac aproape in fiecare searawinking
-Sa stau pe TPU.De cand am dat de site-ul asta mereu stau pe aici big grin

mlm
| mlm a răspuns:

Gatesc si citesc.

| YepIsSuspended a răspuns:

Pe-afara....la strand...muzica...televizor

| Brigitta a răspuns:

Imi place sa desenezbig grin si sa citescbig grin si sa pescuiescbig grin

| inna a răspuns:

Muzica si dansul.

| Elena_1106 a răspuns:

Ascult muzica, visez foarte mult, ma dau cu rolele sau cu bicicleta cu prietena mea didi in parc(diana), citesc, serile sunt ocupata cu antrenamentele de la karate, inotul, desenez, cant, alerg dimineata si fac gimnastica inainte de micul dejun, merg la cumparaturi uneori cu mama ca nu am ce face si ma intorc cu pungi pline cu haine(toate ale mele nici macar nu imi mai intra in dulap), uneori descriu peisaje imi place e foarte linistitor iar cand vreau sa fiu singur fug in camera la mine si ipodul pe urechi.

Cam ata sper ...am mai multe hobby-uri dar nu ti le spun pe toate cas o gramada a si ma distrez cu prieteni de la karate prin discoteci.

| Haydee a răspuns:

Ador sa inot, sa citesc, sa ma plimb in parc cu prietenii, sa ma bucur de viata.In rest stau si aici, pe calculator, si cu bicicletahappy
Dar hobbi-urile tale care sunt? D

| ing. a răspuns:

Pai cel mai mult stau in fata PC`ului.De obicei, ascult muuuulta muzica, merg la cinema cu pritenii, sau la shopping cu fetele.happy
In rest, imi place sa am grija de flori, ma plimb mult si cam asa.
.big hug puuuupkiss

| teopinkrose a răspuns:

Pai...desenez,citesc,ma uit la Tv, ascult muzica, merg afara sa ma joc big grin, ma plimb, mangai pisoiul meu laughing ...multe.

Zbenguici
| Zbenguici a răspuns:

Muzica si citit.

| florar a răspuns:

Educarea catelului, gradinaritul si treba cu fotografit, descarcat, ordonat pe comp.treimis la situri(My space)

| daddy a răspuns:

Sa ma uit la sporturi, sa ma joc pe comp, sa ascult muzica, sa alerg dupa fete devil

| albastrel a răspuns:

Pc-ul big grin ...muzica.dansul...si adorr sa ma contrazic cu... cei din jurul meu...si sa mi se dea dreptate big grin

| dadaaaaa a răspuns:

Fotbal (stiu sunt fata), plimbarile cu bicicleta, sport sport si iar sport

| Georgiana2905 a răspuns:

Fara dar si poate muzica, urmata de dans, de asemenea imi place sa cant. Ascult in exces muzica LAREI FABIAN. O ador!

| rey a răspuns:

Hm... Pentru mine Rockul este luxul nr.1, dar sa fie rock clasic, si pe 2 opera.
acum computerul, mai precis ceva jocuri stupide, va sfatuiesc (pe cei de max 19 ani) sa nu pierdeti timpul pe jocuri stupide pe net care va capteaza atentia.
În rest pescuit, alergări, munte, studiez pentru şi câte puţin din orice aş putea face.(prietene dar tutun, alcohol, sunt pe cale să dispară din orar) şi moderez forumul şcolii, mă ocup de clasă şi încerc să organizez o excursie anul viitor căci nu am făcut niciuna cu clasa, planuri de viitor să studiez psihologia, şi să ajung şeful elevilor pe şcoală, visul meu să am un Dobermann(strâng bani săptămânal) şi în final să evadez din oraş, instinctul de mascul îşi spune cuvântul în dorinţa fiecăruia de a avea propriul, lui loc. Cred că e valabil doar la băieţi, la fete, în cel mai bun caz să îl construiască, cu cineva.

Despre pescuit... mi-e foarte milă de peşti, dar merg căci e frumos peisajul, ieşirea, şi tot timpul ieşi cu oameni cu iq peste medie, gen profesori, medici, pentru că cei pe care îi cunosc aşa,, evadează''.
Nopţile petrecute la pescuit nu cred că pot fi înlocuite cu altceva la fel de frumos, ori singur(rareori) ori cu prietenii(şi o bere) ori cu iubita(cel mai frumos lucru, dar doar la început).

| eu_4161 a răspuns:

Sa ascult muzica, sa cant, sa dansez sa ma joc pe calculator, sa ma uit la televizor si sa ies in aer liber...si ma dau cu rolele E. T. C.

| DeeDee_1261 a răspuns:

Pc-ul Muzica.Mp4.Ies cu prietenii in oras.winking

| Kokolina a răspuns:

Tv, citit, muzica, filme, iesiri cu prietenii, intanliri cu iubitul, plimbari prin parc, stat pe mess, pe TPU dar cel mai important pentru mine este sa-mi petrec timpul liber cu familia dar si cu prietena mea cea mai buna.

| adeana a răspuns:

Fac bijuterii din fimo, sarma, margele. Cateodata desenez, crosetez, cos sau modific haine. navighez pe net, merg la filme etc. sa ies pe role sau cu bicicleta.

| eek a răspuns:

Mie imi place sa frec mentabig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Prieteni [on the phone
Pisicutze [love struck]
muzicaa
Citit
Messenger
Chat'uri
TPU
xoxo
by zui

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Muzica, actorie, engleza, imi place sa descarc imagni cu orase mari din America big grin.ciudat nu? imi place sa mai compun melodii dar nu prea stiu sa le adaptez texte.imi place sa stau singura in gradina mea cea mare sa privesc spre cer si sa cant.sa citesc.mai sunt dar nu le-am descoperit inca big grin

| spiritul a răspuns:

Vorbesc cu Gloriutza_dragutza

| Fuxy a răspuns:

Sa scriu poezii si sa alerg cu, catelusa mea
Si sa merg la ore de actorie... imi place ff mult.

| BuMeRaNg a răspuns:

Pai... cel mai mult imi petrec timpul in fata calculatorului... dar in rest imi place sa ma plimb cu bicicleta si sa stau la taclale cu prietenii...hee hee...si sa stau fff mult de vb cu ubitu meu...tongue... dar tu? eu ti-am zis exact ceea ce fac asa ca...imi poti da fundita la sfarsit...:*...tongue...pup...

pa`pa

a...da...si imi mai place si sa ies cu cutu meu la plimbare...tongue... e o catelusa mik pe care o cheama Suzi...tongue...

| pisicutza_5001 a răspuns:

Calculatorul in primul rand si papagalul meu:X

| PaRaZiTu a răspuns:

Fotbal, pescuit si pc-ul

| gabitul a răspuns:

Pai pescuitul, mersul bu bicicleta si masina mea RC.