| ShowTim3 a întrebat:

Ce hobbiuri aveti?

8 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Buna!
Mie imi place t sa cant, sa dansez, sa citesc, sa stau pe net etc. Sunt multe activitati care-mi plac ^^.
O zi buna!

| PetreConstanta a răspuns:

Sportul, muzica si munca

| DEBrown a răspuns:

Fotbalul si spritzul.

| WestSid3 a răspuns:

Deseori obisnuiesc sa desenez vedetele sau persoanele care inseamna ceva pentru mine, pe o foaie, cu creion simplu in alb-negru, in timp ce ascult muzica si fredonez melodia respectiva.
Iar cand nu am chef de desenat, fac asta: http://www.youtube.com/watch?v=4RPdPbzA7Es&feature=channel_video_title
Din cate vezi, nu am prea multe hobby-uri pana nu incepe vacanta de vara, caci timpul meu e cam stramtorat, acum, la sfarsit de a 8a.

| Americanuu a răspuns:

Reparatul telefoanelor, mersul cu masina, statul pe net si fetele. De ce intrebi?

| Nero a răspuns:

Cresterea porumbeilor

| Kodokuna a răspuns:

Pai de obicei sunt la calculator in timpul liber.Ascult muzica non-stop,stau pe TPU,facebook,astept ca cel pe care-l plac sa-si dea seama ca sunt pe mess(adica stie dar nu-mi zice nimic -.-)sau sa-si aminteasca ca l-am rugat sa-mi trimita niste poze de la banchet,mai intru pe desenatori, joc Kingdom Heroes, caut imagini.La televizor, sunt cateva emisiuni care-mi plac mult:La un pas de moarte, Tehnici esentiale de supravietuire etc...in general discovery. Uneori ma uit pe Disney channel sau pe AXN.Hai ca termin de-acum ca te plictisesc XD.

| mira2399 a răspuns:

Cant la vioara, orga, chitara, vocal. Dansez, desenez anime-uri, joc teatru, citesc, ascult muzica, joc fotbal, stau pe net...

Întrebări similare