| dragutzyka29 a întrebat:

Voi ce hobbiuri aveti. Ce faceti in timpul liber pentru ca eu sincer sa va spun mor de plictiseala.

8 răspunsuri:
| Essence a răspuns:

Mai devreme am terminat de facut o bratara. :)
uite niste site-uri care te-ar putea ajuta daca te intereseaza:
http://www.spuse.ro/bratarile-prieteniei-demo/
http://www.youtube.com/watch?v=7XcFb1TyTgw&feature=fvw
si mai gasesti pe ultimul site(you tube) mai multe filmulete cu modele in dreapta.

:)
take care.

| Deyutza a răspuns:

Desenez, pictez, citesc, fac bratari, ascult muz, fac sport, ma uit la filme, citesc reviste, fac plimbari...

| 3ntzz a răspuns:

Buna!
Pai imi place foarte mult sa fac origami, sa desenez si sa ma joc cu yoyo-ul...Ma pricep :->
Dar tu...la ce te pricepi cel mai bine happy?

| aliceinchains a răspuns:

Bună. Eu nu mă plictisesc niciodată, tot timpul fac ceva. Stau pe net, mă uit la televizor, ascult muzică, găsesc pe net un serial și mă uit, citesc cărți. happy

| Mangoo a răspuns:

Salut!

Stau pe net, desenez, la televizor, pe afara... mai multe

| Optimus7 a răspuns:

In timpul liber ma plimb cu bicicleta, ies cu prieteni, ma uit la seriale, filme sau desene animate. Ma joc pe calculator. Mai si citesc un pic. Fac sport.

| ELAndrei a răspuns:

Pai ask muzica la maximhttp://www.youtube.com/watch?v=XyjubNR-I54, ma duc la sala ies afaraa.destule;)

| InSaN3 a răspuns:

Lucru la masinabig grin "vara"
Lucru la site-uri web "dim si seara"
Pescuit "vara"
Sport "vara"
Rezulta ca iarna nu ai multe de facut decat sa stai sa iesi pe afara la un suc, la o poveste, sau sa omori timpul cu un joc sau film.