| lilit a întrebat:

Ce hrana se foloseste pentru un catel westie de 6 saptamani? Hrana speciala junior? Alte tipuri de hrana in afara de cele speciale?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poti lua granule mici special facute pentru ei(scrie junior pe punga si scrie si varsta de la care poti sa ii dai), sau pliculete de carnita in gelatina(tot junior scrie pe plic). catelul meu cand ma vedea cu plicul in mana facea tumbe de bucurie! cat este mic incearca sa eviti sa ii dai mancare gatita pentru tine ca nu ii face bine la stomacel. mie doctorita mi-a spus sa il hranesc ca si cum ar fi un bebe(ca nici la bebe nu ii poti da mancare gatita cat e mic)

5 răspunsuri:
| Anca a răspuns:

Royal canin starter

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poti lua granule din alea micute special facute pentru ei(scrie junior pe punga si varsta de la care poti sa ii dai), sau pliculete de carnita in gelatina, care e tot pentru puiuti.catelul meu cand ma vedea cu pliculetul in mana facea tumbe de bucurie!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Atentie: nu-i da sa manance pedigree, darling sau altele similare. Westie sunt o rasa mai sensibila de obicei si pot dezvolta foarte usor alergii (a mea e alergica la carne spre exemplu, chiar la unele tipuri de mancare uscata, in schimb mananca cu placere morcovi, ardei, mere laughing Poti incerca eukanuba junior sau biomill junior, purina. Sper sa-ti fie de folos si sa ai un catel sanatos

| peachglow a răspuns:

Eu am cumparat royal canin, asa mi-a zis vetul si ii este mult mai bine catelusei mele!

| johnyy a răspuns:

Pai cred ca i-ar trebui niste urzici fierte si tocate marunt(contin fier), al meu asa mananca.