| anonim_4396 a întrebat:

Ce inseamna VooDoo as putea si eu sa il practic?

Răspuns Câştigător
| Razvan a răspuns:

Este vorba despre cea mai periculoasa forma de magie de care toti marii oameni de stat de tem si au in spatele lor o adevarata armata de magicieni.Lumea inca e stupefiata de ideea ca poti omori un om fara sa ii faci absolut nimic de la km distanta.Nu ceva cu care sa te poti jucawinking

3 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Voodoo inseamna magie neagra. Nu cred ca poti sa o practici. E nevoie de persoane care au anumite calitati legate de spiritism.

| Arthur a răspuns:

Magie neagra. O poti practica sa zicem prin Jamaica, Africa, unde crezi ca-ti prieşte.