| cosmyna1 a întrebat:

Ce jocuri intereasante online stiti? (cu logare si toate alea bineinteles)

Răspuns Câştigător
| sufletzel a răspuns:

Eu joc Gladiatus, ZooMumba si Lady Popular. Poate iti plac si tie. Bafta!

5 răspunsuri:
| Ryuzaki a răspuns:

Un joc foarte interesant e S4 league.Se poate descarca free de pe site-ul oficial.

| cosmyna1 explică:

Hey. as pute da steluta la toti dar cum stiti am specificat ONLINE. asa ca primele 2 sunt eliminate... din celelalte o aleg pe prima big grin

| mee_3494 a răspuns:

Buna! E un joc foarte misto se numeste metin.Scrie pe google metin2 uk si dai pe primul acolo il descarci si te inregistrezi(e un joc in retea). Mult succes!

| iasmypysy a răspuns:

Salut.Sunt multe dar eu stiu doar 2 ele sunt:moshi monsters si farmerama! Sper ce o sa iti placa!

| rebeka_3323 a răspuns:

Pai woozworld,ourworld, zoomumba, farmerama si inca unul in care iti construiesti un parc de distractii dar nu stiu cum se numeste as vrea sa stiu si eu