| paulutz a întrebat:

Ce jucarii se vand mai bine? bakugan sau beyblade?

Răspuns Câştigător
| MoD3M a răspuns:

Beyblade frate... Eu stau la ANL-uri... is vreo 7 ANL-uri iar toti copiii din cartier joaca Beybladebig grin Funda?:X

10 răspunsuri:
| unknownn a răspuns:

Intruziunea divină provine printr-o cale transcedentală propedeutică care parabolează metempsihotic și se pierde prin sinergia faptelor în meandrele concretului.

| MoD3M a răspuns (pentru unknownn):

Deci care se vinde mai bine, bakugan sau beyblade?rolling on the floor

Răspuns utilizator avertizat
| ArySwetty a răspuns:

Beyblade... Bakugan krd ca nici nu mai apare pe piata.

| Play4Fun a răspuns:

Niste kakaturi inventate de chineji..care sa distreze copii de 6-7 ani...sincer.

| Alexutzu5276 a răspuns:

Beyblade desigur, bakugan e foarte vechi acum toti copii se joaca cu bayblade (iti zic cu incredere)
O seara buna!

| sceletul31 a răspuns:

Beyblade logic

| classroom a răspuns:

Bakugan

| classroom a răspuns:

Desigur ca beyblade, ele sunt cele mai tari. big grin