| gabytzzaLOVE a întrebat:

Ce marca de mancare pentru catei imi recomandati? eu de obicei ii dau lui lordy pedigree junior.

Răspuns Câştigător
| Anduta_1569 a răspuns:

Pedigree e de o calitate foarte proasta.
Incearca Royal Canin, Orijen, Belcando, Pro Plan sau Acana(mai sunt si alte marci bune).
In general, mancarea economica nu e de calitate.
Daca ti se pare prea scumpa mancarea ii poti cumpara din cand in cand niste gaturi(ajunge pana in 3 lei kg) de gaina.
Nu ii schimba brusc mancarea, ci treptat.

6 răspunsuri:
| viotedy a răspuns:

Cumpara cate putin din mai multe feluri si care-i place de aia ii iei.

| gabytzzaLOVE explică (pentru viotedy):

Pai iti dai seama ca-i plac toate e un mancacios mananca tot ce gaseste:::

| viotedy a răspuns (pentru gabytzzaLOVE):

Cu atat mai bine da-i alternativ sa nu se plictiseasca.da ce rasa e?

| gabytzzaLOVE explică (pentru viotedy):

Pechinez

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună!
Este bună şi marca asta, merge şi asta
http://supermarket.util21.ro/produse/660_2499.jpg
Te pup!

| whattt a răspuns:

Royal canin e cel mai bun