| ioanax2004 a întrebat:

Ce melodii va plac cel mai mult? Si ce gen de muzica va place?

Răspuns Câştigător
| NGheorghe a răspuns:

Nu stiu la ce iti foloseste sa stii ce asculta 1 000 000 de oameni?
In schimb te poti uita, la fiecare in profil, dai clic pe "Muzica mea"... a fiecaruia.

18 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Muzica de calitate în general, în mod deosebit cea orientală.
La mulți ani!
Pa, pa.

| Siracuzia a răspuns:

Bună!
Sunt multe melodii care îmi plac la nebunie, pur şi simplu atunci când le ascult, simt că prind aripi şi plutesc.
Ascult muzică uşoară adesea, dar ascult şi muzică clasică, care este cea mai valoroasă.
Câteva melodii preferate:
http://www.youtube.com/watch?v=WIbUNfg_wmM

http://www.youtube.com/watch?v=26PAgklYYvo

http://www.youtube.com/watch?v=hLQl3WQQoQ0

http://www.youtube.com/watch?v=eM213aMKTHg

http://www.youtube.com/watch?v=Ra-Om7UMSJc

http://www.youtube.com/watch?v=5anLPw0Efmo

Pot părea plictisitoare, dar acesta este genul meu.Pur şi simplu ador aceste melodii.
Audiţie plăcută şi un an nou fericit!

| pwp a răspuns:

Imi place muzica usoara, indie, pop-rock.
Melodii preferate(am multe, acum scriu ce-mi vine in cap ) :
Rihanna-Love the way you lie
Bruno Mars-Love the way you are
Cesare Cremonini-Il comico
The men and the monsters-Little talks
Green Day-Oh, love
Lana del Rey-Born to die
Pink-Try
Pink-One last kiss
Birdy-Skiny love
Train-Drive by
Vunk-Vreau o tara ca afara
Vama-Copilul care alearga catre mare
The Script-Hall of fame
Voltaj-Vara trecuta

Un an nou fericit :*

P.S:Tu ce asculti?

| Pricked a răspuns:

The Script - Nothing;
Eminem - Not Afraid;
Evanescence- Sweet Sacrifice;

Genul- rock, hip-hop.

| al3xander a răspuns:

Cel mai mult ascult trance, melodii care-mi plac sunt o gramada si oricum daca nu-ti place trance-ul sigur n-ai auzit de ele insa preferata este http://www.youtube.com/watch?v=7T255E7CUAI (o ascult de cand eram mic)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ador stilurile: rock,pop, pop-rock, jass dar si blues.
Dar nu pot alege in privinta melodiilor.
Dar daca vrei sa incerci ceva de calitate ascluta melodiile trupelor:
Nirvana, metalica, coldplay si hot chili stepers

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
De obicei ascult muzica usoara,pop, dance, populara, cam toate genurile, ceva care a ma binedispuna intotdeauna.
La multi ani!
Te pup!

| Predator30 a răspuns:

Pop si toate melodiile de la radio care se difuzeaza acum

| Anonimuuuussssss a răspuns:

Melodii de petre-petrecere.

| LiviuuuXD a răspuns:

Pop,si cateodata si hip hop.

| AcHollism a răspuns:

Genuri:Rock,rap,in principal.Si ceva clasica si putin soul.Cat despre melodii,am foarte multe preferate,dar in special imi plac melodiile celor de la The Fray, Metallica, Deftones, Eminem, 30STM, Linkin Park, Bon jovi.

| ImperfectlyPerfect a răspuns:

Psy-Gangnam style laughing)
Connect-r -Love is the way
One direction-kiss you
One direction-WMYB
One D-One thing
Si toate melodiile lui OneDhappy
si imi place muzica pop mhappy

| pikaღ a răspuns:

Muzica usoara
exlove struckonia-remember etc

| ioanax2004 explică:

Mie: trumpet ligs, i'm sori, voltaj, pleaca, scapa-ma de ea, lumea e a mea, me and you, mi-e dor de, tot gess u, sophi, lala song, friends, minim doi, cand noaptea vine, m-ie sete de tine, ded men walking, esti iubibila, kboom, 20 de ani, balada, ai sei tu pego, decat sa minti, manifest, dream girl, cai verzi pe pereti, diferent, jameia, call me maybe, domnisoare, she wolf, bani din cer, oficial imi merge bine, tu si eu, a ta, lumea e a mea cu Camelia, oare, seniorita, morena, fara el, caling you, k la meteo, i folow river, oliver twist, feliz navidad, azi nu, stinge lumina, petre, vorbe goale, waka waka, barbie girl, zaleliah, love is the way, loca, remember, good time, romanian girl.

| ioanax2004 explică:

Imi plac si:apa, hot & cold, maidanez, musica, broken angel, angel, stay whit me tonigth, shining hart, americandri.

| ioanax2004 explică:

Va recomand Kesha-Crazy Kids o ascult de 100 de ori pe zi

| AdrianMazilu1986 a răspuns:

Manele si imi place florin salam-mare sukarime

| Inukaa a răspuns:

Orice muzica e frumoasa si placuta