| anonim_4396 a întrebat:

Va place muzica lui Michael Jackson? Ce parere aveti despre el? Ce melodii va plac?hee hee

14 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Imi place mult. Thriller, Earth song, Scream, Billie Jean si Beat it imi plac mult dar toate melodiile lui sunt superbe. Sunt un fan care asculta zilnic melodiile lui. Michael Jackson va ramane o legenda.

| daniDeeDee a răspuns:

Foarte tare. love struck
Melodia mea preferata este: Michael Jackson - Will You Be There

| ViVi a răspuns:

Eu sunt fana lui am postere happy o gramada de muzica
consider ca este un cantaret foarte bunbig grin si prin muzica lui o unit oameni si big grin prim muzica lui eu am crescut happy

| ViVi a răspuns:

Pai melodiile care imi plac sunt
Give in to me
scream
gone to soon
big grin am o gramada dar cea mai trista mi se pare little susie si heal the world pentru ca e vorba despre copii big grin

| ing. a răspuns:

Dalove struck. Pur si simplu il iubesc pe Michael Jackson.Melodiile lui imi lumineaza viata.Am si o gramada de carti cu el, si chiar nu pot alege o melodie preferata.Ar fi atatea:Beat it, Thriller, I just can`t stop loving you, Will you be there, Black or White, The way you make me feel, You are not alone, Billie Jean, Come together, Lost Children.etclove strucklove strucklove struck Long live the king

| conflict a răspuns:

Buna!
Nu sunt fan MJ dar ascult; parerea mea despre el ...hmm, nu judec oamenii niciodata insa cand ii aud numele am in gand un amalgam de lucruri bune si rele despre el; iar melodia preferata ar fi "they don't care ". Am m fost subiectiv? happy

| bogdand a răspuns:

Nu toate sunt reusite.

thriller e cea mai tare si What about us.

| Eu4EverX a răspuns:

Da imi place mult mai ales melodia Beat It :X cu o coregrafie superba:X

| danaG a răspuns:

Imi place mult muzica lui si nu stiu un alt cantaret care sa militeze pentru pace, ajutorarea copiilor bolnavi sau pentru salvarea planetei, asa cum a facut-o el! pacat ca l-au denigrat si ca nu l-au dat pe posturile de muzica in ultimii ani, asa cum au facut-o dupa moartea lui! am vazut si THIS IS IT si mi-a placut.se vedea ca era un perfectionist, ceea ce a facut este arta si nu ceva care sa dea bine pe post si atat! melodia preferata-pai cam toate. poate ca mai mult DIRTY DIANA.

| marykeira a răspuns:

Imi place foarte mult Michael Jackson(am in biblioteca multe carti despre el) si imi plac melodiile: Beat it, Thriller, What about us, Dangerous, Human Nature, I just can't stop loving you, Man in the Mirror, Smooth Criminal, Will you be there, We are the world, The love you save, Earth Song... dar tie?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu sunt nici de departe fan, dar imi plac Give in to me (in special), dar si Beat it, Dirty Diana.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Absolut, dar absolut toaate melodiile lui Michael Jackson sunt reusita si exprima fiecare cate o poveste din viata sa, dar el nu este ca ceilalti cantereti ca Madona, Miley Cyrus care fac playback la greu, nu stiu daca ati observat dar cand el canta live este ca si cum ar fi inregistrat deci...nici nu se poate compara!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu n-am auzit de melodia what about us, poate earth song ai vrut sa spui.in fine., imi plac toate melodiile lui in special whatever happends, speechless, hold my hand, scared of the moon, si multe altele si cele de la Jackson5. Michael Jackson este dupa parerea multora cel mai mare entertainer din toate timpurile si cu asta nu mai are rost sa comentez

| ellysswk a răspuns:

MJ? Este o adevarata legenda chiar si dupa moarte! Are melodi de dragoste, suflet, si chiar mai crazzy un pichee hee. Mie una imi place Dirty Diana si Thriller!:*