| anonim_4396 a întrebat:

Va place Puia(Puya ma rog...)? Ce parere aveti despre muzica(ma rog...) lui? Ce melodii va plac?

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
6 răspunsuri:
| deffect a răspuns:

Cine`i Puya asta? Un nou cantaret de manele?

| Macho a răspuns:

Ma rog. Imi plac melodiile lui, ma rog, alea care sunt.
Ma rog, Domnisoara din Timisoara, ma rog, si altele.

Ma rog...

| criss:) a răspuns:

Da, are melodii noi dragute
ar cam fi:V. I. P si...Doamna si vagabondul

| lixu^^ a răspuns:

Puya hmmthinking Acum catva timp era bunicel, insa in acest moment e groaznic, prea comercial, unele melodii par a avea elemente manelistice.Stiu ca tie iti placehee hee. Cum am mai spus:,, fiecare cu gusturile lu''. Asta e parerea mea.winkingTe pup!:*

| ILoveSKRILLEX a răspuns:

Puya-Change
Puya.-Frash
cam atat :*

| crysty45 a răspuns:

Mie nu, mie nu mi se pare a fi de treaba ca si cand a fost in Baia Mare pentru ca au lipsit 50 de euro nu o vrut sa cante si sa facut de rusine prostul pentru ca nu eu fost de ajuns 1250 de euro