| ingerasdragalas a întrebat:

Ce nume ati da acestui webkinz? http://webkinzromania.ro/webkinz-iepure-colorat/

Răspuns Câştigător
| NirvanaE a răspuns:

Imaginatie Colorata, Fantezia care topaie, Curiosul ronataila, Tonul Modei.Atea in vin in minte. Daca e, iti mai spun mai tarziu cand are si eu imaginaTIE.

6 răspunsuri:
| Șttefania a răspuns:

Eu i-as pune numele Kerry

| cățelușa56 a răspuns:

Pinky sau yoghurt

| WebkinzRomania_4948 a răspuns:

Acum exista si site-ul Oficial Webkinz Romania, poti intreba si castiga Coduri acolo: www.WebkinzRomania.ro :)

| Cleopatra01 a răspuns:

Color,Rainbow,Purple Eye, sau ceva care are o trasatura fizica.

| Gilgalad a răspuns:

Pufi

| Weekend a răspuns:

Baiat:Ziggy
Fata:Helen