| Bebiitzsa a întrebat:

Ce nume ati dati unui caine?batting eyelashes

Răspuns Câştigător
| PuFuLeTe a răspuns:

Bobi, Pufy, Rusi, Rexi, Michi, Rita, Coditza, Labus, Lessy, Rochi, Scooby, Tomy, Bella! Fundita te rogg :X

15 răspunsuri:
| Nume a răspuns:

Sparkey sau Bubsi

| Twp3w a răspuns:

Pufy,Lucky,Roly,Citro,Pety,Geo,Moldo,Dudi,Sami,Lus,Issis,Sparky,Max,Ciumi,Etvin... Succes happy

| papys44 a răspuns:

Azorel,Rex Nero depinde pe peronalitatea cainelui?

| aaaaaaa1 a răspuns:

Http://www.catei-de-vanzare.ro/articole/Nume-de-caini-10.html
uitete aici;)
poate iti place vreo unu;)

| RockaruL a răspuns:

Nume de fete:Withey,Lessy,Bella,Emmy;
Nume de baieti:Ygor,Puffy,Lacky,Blacky, Azor, Jack;
Sper ca ti-am fost de ajutor...
fundita?

emanuellex
| emanuellex a răspuns:

Cred ca de aici te poti inspira:
http://www.catei-de-vanzare.ro/articole/Nume-de-caini-10.html

| DeEa_8231 a răspuns:

Azorel
Boby
Christoffer
Derek
Elmo
Felix
Gasper
Hugo
Jack
Kuki
Lion
Mambo
Neptune
Ozone
Peter
Rex
Scooby
Toby
Walter

| DeEa_8231 a răspuns:

Funda?

| Your0sweet3dream01 a răspuns:

Pe ciinele meu il cheama Maxi happy da tu poti pune Baxi,Tobby,Tomy,Barry,Baxter,Blackjack,Dropy,Felix,Jasper,Ma-mbo,Nappy,Otello,Rici,Spike,Woody, Wimpy, Cody happy sper ca am fost de folos.

| iSharan a răspuns:

Rita(pentru catea)rex pufi azorel

| wildkiss a răspuns:

Pai daca e fetita poti sa-i spui tessi,lesi,janny sau daca e baiat leo,atos,bruno, rex, jimmi nici eu nu prea ma pricep sa dau nume animalelorlaughingdesi am 4 caini si 3 pisicibig grindar poti sa dai un search pe googlewinking

| asterix13 a răspuns:

Codita. laughing maxi. labus. funda?big grin

| Miniiii a răspuns:

Pufi,Sara nume scurt ca sa nu fie confundate cu comenzi

| djadedjade a răspuns:

Puffyno,Pufy,Maxi,Rex,Rimbo,Limbo,Sosetel,Puricosu!

| selysweety_4572 a răspuns:

Pai bella (asa o cheama pe ctelusha mea) barchi (aha il chema pe fostul mew catelus) riri, miky, ada uite pe site-ul asta mai multe http://www.catei-de-vanzare.ro/articole/Nume-de-caini-10.html sper ca ti-am fost de ajutor fundita?