| KellyNitraBB a întrebat:

Ce nume credeti ca este mai frumos pentru un catel Sara sau Pufi numele cu cele mai multe voturi castiga

18 răspunsuri:
| mixxjim a răspuns:

Pentru ca nu ne-ai spus nici rasa, nici sexul catelului, as spune ca sara merge pentru femele, indiferent de rasa sau varsta. pufi ar merge si la fete si la baieti, dar parca mai degraba la baieti, si pentru rase mici si pufoase (bishon, caniche, poate si pekinez). Iti dai seama cum ar fi sa strigi un rotweiller matur pufi? laughing l-ai umili saracul... Sara e mai bun din cauza literi "r", e mai sonor, il aude mai bine si il poti nuanta mai bine, sa stie daca esti suparata ca a facut o prostie si o certi sau o alinti. pufi e numai de alint parca happy cam asta zic eu

| sua01 a răspuns (pentru mixxjim):

Am un catel pe nume pufy si e fata si intelege daca sunt suparata etc.
Nu pre cred fza cu RRRRRRRRRRRRR

| KellyNitraBB explică (pentru mixxjim):

Este fata am uitat sa spun blushing

| TiffanyღBJ a răspuns:

Sara

| ReViNeMaScAtii a răspuns:

Nici unul...cel mai bun este DENIS

| Stefan_Bagdan_1985 a răspuns:

Sara,bineinteles! Cu Pufy iti bati joc de el, indiferent de ce rasa e..pe cuvantul meu?

| PattyC a răspuns:

Am vrut si eu sa ii pun catelului meu pufi pentru ca este pufos. dar nu i-am mai pua asa si sara asta e un nume de fata adica om nu caine. deci mai bine pufy

| Plolice a răspuns:

Pufi

| HighParadox a răspuns:

Sara, e mai special si mai frumos.

| Patry908 a răspuns:

Pufi e prea comun...si dupa parerea mea e si...stupid (fara suparare). Mai bine Sara. Pe mine ma atrage numele Peacheswinking

| PlayTheGame a răspuns:

Sara categoric!

| CristiAndrei a răspuns:

Pufi

| sua01 a răspuns:

Pufy

| EllyMelly a răspuns:

Parerea mea este ca Sara, este asa de diferit dar in acelasi timp atit de dulcehappy

| InSTiNktt a răspuns:

Pufyhee hee

| RegepOnur a răspuns:

Sara.big grin

Răspuns utilizator avertizat
| OanyBonnita a răspuns:

Pufy blushing love struck