| iula a întrebat:

Ce nume de papagali ştiţi? (fundita)

22 răspunsuri:
| Karinakari99 a răspuns:

Coco,Roco,Coca,Roca,Rikky,Cocolina.

| kidDu_6567 a răspuns:

Pe ai mei ii cheama : - Fulgusor ( pe baiat)

Fata inca nu are un nume definitivhee hee.

Ai putea sa incerci : Lola, Rikki, Milki, Choco, Happines, Papi, Lolo, Luca, Polly, Norisor, Vanilla.

Sper ca ti-am fost de ajutor. happy

| Bianca_6973 a răspuns:

ROKO,Cocolino,Ricky,Titi,Cleo,Millie,Vicky,Paulie,Luca,Marco,Gogu,Paco,Tasha,Molly,Jako,Roxy,Ely,Belle,Paul,Madi,Micky,Coco,Ollie.

| Florinaa14 a răspuns:

Pentru femela:
Monique(Monic se pronunta)
Lola
Laila
Leyla
Riri
Rosa
Rina
Lucia(Lusia se pronunta)

Cum pentru mascul:
Blue
Manu
Poncho
Domnul Mon-Mon
Lucas
Mini Mo
Nanu
Si daca ai pereche ar fi dragut sa le spui:
Minnie(femela)&Mickey(Mascul)
Bonnie(Bonni, femela)&Clyde(Claid, mascul)
taco&paco&coco
Sper ca am ajutat! Fundita? Numai bine!

| Anonymous2899 a răspuns:

Rocco

| An0N1M a răspuns:

Pai polly,perry,roko,riki, coco, loli cam atat. funda?

| LoOvE a răspuns:

Roko

Cocolino

Gogu

Gogutza

Riky

Luca

Paulie

Polly - Marele Alexander, 2 Rosella - Fufy & Basil (cu "z") si 2 nimfe - Dex & Deedee

Toty (Totytza),

Delir si Rey

Genie si Gessie

Zamo

Paco

| vladusx a răspuns:

Ricky,Sisi,Pepe,Paco,Rocka, si poti sa inventezi si tu un nume cum ar fi loli, flofi, coco, rokye etcbig grin

| Raluca046 a răspuns:

Taco, Paco, Toto, Roko, Coco, Bozo, Bella, Candy, Codi, Cora, Didi, Dodo, Eddy, Fifi, Ira, Jojo, Kiki, Lolo, Maco, Maya, Miki, Niko, Rico, Rita, Roxy, Ruby, Suzy, Tara, Tita, Veta, Zoe, si cam atat stiu!

| anutza97 a răspuns:

Pe al meu il cheama Riky :P :D :D:P si il am de 7 ani dar si Coco e super mie astea doua imi plac mult :X... daca nu te der dai si u un click http://fripta.com/u.php?user=anutza9711

| LyaLiana a răspuns:

Nume sau rase de papagali?

| lucifer16101990 a răspuns:

Roko
Paulie
Riky
Paco

| CryNiky a răspuns:

Koko,Cici,Kiki,Kikz,Lola, Rikki, Milki, Choco, Happines, Papi, Lolo, Luca, Polly, Norisor, Vanilla,Roko, Riki, etc happy Sper ca ti-am fost de MARE ajutor :*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Coco si Cochitza laughing

| acvilasurprinzatoare112 a răspuns:

Pe ai mei ii cheama Teresa si Alonso, pune-i si tu nume din astea mai de elita

| Kida_5763 a răspuns:

Pe ai mei ii cheama Molly[fata] si Polly[baiat]. Poti incerca Pusi,Cocolina, Coco, Mike. Sper ca ti-am fost de ajutor...Sunt o multime de numewinking

| Darya_4936 a răspuns:

Eu am 2 fete si un baiat : pe baiat- coco
pe una dintre fete o cheama- cocuta
iar pe cealalta fata kiky

Ar mai fi si alte nume in afara de alea : lola, riky, milki, happines, papi, polly, norisor, vanilla.

| expert_4272 a răspuns:

Rasa mea favorita de papagal este cokatiel cautal pe google la imagini si vei vedea ce buline roshi are in falci este adorabil! fundita plzz

| diva121 a răspuns:

Pai...coco,cici,roki,riki,miki,ciki,etc.sunt destul de multe.pe al meu il cheama coco.e perus.

| diva121 a răspuns:

Uite iula, intra pe urmatorul site si acolo vei gasi multe nume.http://www.birdbytes.com/names.html

| emo_4562 a răspuns:

Coco Cuca Muca cam atat stiu (funda de rog)!

| andree8 a răspuns:

Coco,Cocolina,Cocuta,Riki,Paro,