| PaPi a întrebat:

Ce nume de pisici stiti voi asa mai cool? Mai exact pentru un motan big grin

Răspuns Câştigător
| xkatax97 a răspuns:

Beny...Bambi ( nu stiu daca e de motan ) Sami, Tomi cam atat stiu laughing sper ca te-am ajutat happy

5 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| TeodoraMaria98 a răspuns:

Cauta pe:http://www.e-pets.ro/nume-pisici/pagina-1"Tom", "Sylvester" sau "Garfield" sunt unele dintre cele mai populare nume pentru pisicile de sex masculin. Chiar daca alegi unul dintre acestea nume sau optezi pentru unul personalizat, alegerea poate fi dificila. De aceea trebuie sa te gandesti foarte bine inainte de a-i pune un nume pisicii tale.
Fundaa?

| SueElla a răspuns:

Codita,Garfield,Tomi...pana de ideilaughingTotusi, sper ca te-am ajutathappy

| ROXANA_5279 a răspuns:

Motanel,tomitza

| RockForAll a răspuns:

Lucifer...happy