| SiaAnastasia a întrebat:

Ce nume foarte dragute pentru pisicute stiti? Am gasit deja unul: Bonnie, dar vreau mai multe variante.

Răspuns Câştigător
| stlucian a răspuns:

Alegerea nu este deloc usoara avand in vedere faptul ca trebuie sa alegi un nume potrivit pentru animalul tau, dar totodata unul care sa-ti si placa. Numele poate reflecta temperamentul sau aspectul animalului. Iata cateva sugestii de nume potrivite pentru pisica ta:

http://www.animale.ro/nume-de-pisici

Am un motan pe care-l cheama Misu.:D

| SiaAnastasia explică (pentru stlucian):

Multumesc mult pentru ajutor! Fundaaa!

| stlucian a răspuns (pentru SiaAnastasia):

Pentru putin.Al meu e maidanez "rasa europeana" big grin cum ii scrie in carnetul de vaccinare gasit in parc cam cand avea vreo 2 luni si e alb cu 4 pete negre:doua pe cap si doua pe corp iar coada iar neagra big grin.
Ma bucur ca-ti plac pisicile.Multumesc pentru funda!

10 răspunsuri:
| Crucified a răspuns:

Miţi.

| Crucified a răspuns:

Dar cu accent pe al doilea "i".

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Aici gasesti mai multe nume de pisici,
http://www.e-pets.ro/nume-pisici/pagina-2
Te pup!

| TobiRami a răspuns:

Daca e baietel:Felix, Roca, Boy, Kitu, Mau Daca e fetita:Ema, Emily, Kira, Kitty, Katty, Leya, Maya

| alina345 a răspuns:

Kity,bella,ema,...etc...

| Cristi109 a răspuns:

Cookie :}

| Andrei_Gabita_1992 a răspuns:

Pisa(asa o cheama pe pisica mea)

| ILoveAllAnimals a răspuns:

Lollypop, Kizy, Picky, Catifea, Fluffy, Kokola si Vicky. Spune-mi care-ti place.