| Mauve a întrebat:

Ce nume i s-ar potrivi unei pisici? Cateva pareri, va rog.

Răspuns Câştigător
| adutzadragutza a răspuns:

Http://www.pufulici.ro/nume-de-pisici/ vezi ce iti plke de aici :)

14 răspunsuri:
| DoDo a răspuns:

Uite)
1.Se pun dupa caracter
2. Dupa culoare.
3. Dupa gen(masculin, feminin)
4. Dupa siretenie.
CAm asa ar trebui sa stii. fuditza te rog eu

| shadovv a răspuns:

Cat Woman / Black cat...

| XxSweetDreamxX a răspuns:

Tina, Dina, Puddy...etc.

| Patricia a răspuns:

Mitzura(MIŢURA)sau MIŢI
Asa o cheama pe pisica mea

| ღ♥•º°mariposa°º•♥ღ a răspuns:

Panty, Persy, Pishcot, Pita...cum vrei tu, eu de exp cand eram mai mica aveam un motan si nu puteam sa ii zic asa, mereu se intelegea mai mult tanu decat motanu' si asa i-a ramas numele.Depinde de ce nume iti place tie, aici ai o lista cu nume http://www.pisici-de-vanzare.ro/articole/Nume-de-Pisici-6.html poate te va ajuta il luarea deciziei.

| Ionii13 a răspuns:

Hei.
Unei pisici? big grin
Pai.
Kitty, Angora, Abi, Mili, Pisu', Tigruts, Moti, Gheruta, Pufulici, Licurici, Simi, Ani, Lulu, Didi.
Mda. daca ai mai avut si alta pisica pune'i acelasi nume sa iti aminteasca de cealalta.happy

| DarkShaodw1 a răspuns:

Mitzi
Mitza
KItty
Bella
Luny...
Acum depinde si de imaginatia ta.winking

| Gabrielle_3626 a răspuns:

Buna
Baghera
Picolino
Kitty
Puffy
Noricel/Norocika
Negruta
Micky
Printesa
Pa, pakiss

| JeSuisElle a răspuns:

Pe pisicutzu meu il cheama Keo. Mie imi plac urmatoarele nume Kitty, Bella, Misi, Sissy, Abby, Alissa, Candy, Bonnie iar pentru masculi Keo, Tom, Tiger, Shadow, Romeo, Pufulet, Max, Nero

| PuFuLeThE_9988 a răspuns:

Bella, bubu, becca, missi, linda, sagua, sisi, etc

| Fragile a răspuns:

Buna.
1. Pisi
2.Demi
3. Miaunica
4. Tigruta
5. LoLot
6. Pufulete
7. Micky
8. Pisa
9. Miss[sau merge si MissPiss]
10.Kitty
Sper sa-ti placa.Mult noroc cu pisicuta!happy
Zbye!

| Fragile a răspuns:

A, da si Saşa.

| pick1990 a răspuns:

big grin tania

| daya11 a răspuns:

Pai am o idee care sper sa iti placa. Pune-i un nume dupa felul in care se comporta. Sper sa te fii ajutat... Te rog fundita!