| RubyBRB a întrebat:

Ce nume sa ii pun catelei mele? Imi place numele Bulgaras, dar e de mascul! Dau FUNDOI!

Răspuns Câştigător
| AnonimKidd a răspuns:

Buna! Am o intrebare:Catelul e cumva cel din poza? Si apropo de numele Bulgaras, sa stii ca eu am intalnit pe cineva care are o catea si i-a pus numele Ursu' laughing. Cateva idei:Rocky; Marsha; Bonita(Bony pe scurt); Aghata; Alexia; Alexis; Therese; Odet; Celine.(Ultimele 3 sunt nume mai sofisticate).

6 răspunsuri:
| Ovydiw a răspuns:

Eu i-as pune Floopy.

| ღჩօოჩօղყƙღ a răspuns:

Sisilina(Sisi pe scurt)
Misha
Linda
Mie acestea imi plac foarte mult!
Sper ca te-am ajutat!

| pwp a răspuns:

Si ce are? Pe motanul meu il cheama Madonna laughing

| BULANGIU96 a răspuns:

Tequilla? (pe catelul meu il cheama Wiskey) pe bune laughing

| monocont3 a răspuns:

Bobi sau doghi sau alceva da mai de graba bobi.

| RubyBRB explică:

Nu! Dar arata igual!