| GabitaBm a întrebat:

Pot sa-i fac baie catelei mele daca e la "menstruatie"?

5 răspunsuri:
| catalin188 a răspuns:

Ce are sangele din **** cu baitza

| GabitaBm explică:

Pfff nu stiu de ce unii is nevoiti sa raspunda chiar atat de urat, daca habar nu au de subiect si nu sunt interesati. adresam intrebarea celor care au mai avut catele, si pentru ca unii doctori spun ca e bine altii ca nu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da,dar ai grija sa-i usuci blanita si sa nu o scoti imediat afara, raceste mai usor decit in mod normal.Numai bine.

| GabitaBm explică (pentru anonim_4396):

Da,noaptea o tin in casa pana maine oricum se usca.si o voi usca si cu uscatorul.mersi kiss

| PeaceDay a răspuns:

Tu nu faci baie cand esti la menstruatie? E exact aceeasi chestie...