| quake a întrebat:

Ce parere aveti ce pot sa aleg intre dog de bordeo, doberman, pitbul, sau rotweiler as vrea un caine mai pasnic. Cel mai bun raspuns primeste fundita

Răspuns Câştigător
| Balonashee a răspuns:

Buna
Eu iti recomand un Rotwailer pentru ca am si eu si este foarte calm si bun doar cu oameni necunoscuti latra in rest nu musca decat daca il inveti tu sau il dresezi este un caine foarte jucaus chiar daca este mare si doreste destul de multa atentie este un caine bun de paza si foarte afectuos :*
Pa, pa :*

3 răspunsuri:
| PetreConstanta a răspuns:

Rotweiler

| Lilia_1576 a răspuns:

In nici un caz pitbul sunt dragalas icand sunt mici de la 4 ani sunt cam nebuni happy

| Shine_1620 a răspuns:

Doberman