| quake a întrebat:

Ce parere aveti despre dog de bordeo as vrea sa imi cumpar unul, cel mai bun raspuns primeste fundita

4 răspunsuri:
| Holocause a răspuns:

Parerea mea: E un caine superb,dragut,iubaret,destul de activ,cand iesi cu el o sa faci si tu miscare cea ce e bine si pentru caine si pentru tine,am avut si eu un pui,nu ma saturam a ma joc cu el,era asa tacut ca te lua dragul de cand il vedeai,FIIND ASA mic il considerai ca o fucarioara,pana se enerva rolling on the floor,era destul de tolerabil cu stapani si foarte protector, desi unora nu prea le place fata lor (pentru ca e cutata) mie mi se pare extramegasuperdraguta big grin Sper sa iti ei unul, si atunci sa iti traiasca mul si bine

| BlkDrmm a răspuns:

Pai mi se pare destul de frumos.Am auzit ca este si afectuos dar necesita o ingrijire indetaliata. Sper sa ti-l cumperi si sa te bucuri d el.winking

| BlkDrmm a răspuns:

Pai mi se pare destul de frumos.Am auzit ca este si afectuos dar necesita o ingrijire indetaliata.Este credincios si si-ar apara stapanul cu orice pret. Sper sa ti-l cumperi si sa te bucuri d el.winking

| hannahmontana_9340 a răspuns:

Pai are o prietena de-a mea si imi plac ff mult acesti caini.
Trebuie sa ti cont ca acest caine are nevoie de spatiu si trebuie sa stai la curte si sa mai tii cont ca este un caine de paza si va trebuii sa fi atent la el ca sa nu muste pe cineva.