| andreutza05_1656 a întrebat:

Ce parere aveti de lumanarile handmade? iti pot aduce un venit?

Răspuns Câştigător
| Mihaela a răspuns:

Lumanari handmade? Nu am auzit niciodata de asa ceva, sincer; dar daca sunt dragute eu le-as cumpara. Ador lumanarile! love struck

3 răspunsuri:
mira
| mira a răspuns:

Sunt cateva persoane in tara care folosesc lumanarile ca materie prima pentru o adevarata arta.Totusi vanzarea nu prea merge, doar in sezon, respectiv de sarbatori.Trebuie sa vii cu ceva iesit din comun la un pret accesibil.Cauta modele pe net.

| Mihaela a răspuns:

@ikram, Doamne ce frumoase sunt! love struck Si multumesc pentru apreciere andreutza05! :d