| zeenath a întrebat:

Ce parere aveti despre bijuteriile handmade de pe : www.angelahaq.blogspot.com? :D

Răspuns Câştigător
| DanSor a răspuns:

Tinand cont ca sunt "handmade" sunt foarte reusite si la preturi accesibile oricui, iar asta o spun, pentru ca stiu cum e sa lucrezi la mana asa ceva. Am o prietena care se ocupa si vad ca pune pasiune in ceea ce face si chiar se cunoaste.
N-am ce spune... jos palaria. happy

10 răspunsuri:
| zeenath explică:

Multumesc mult tuturor celor care mi-au raspuns! DanSor si larrii va multumesc ca vedeti si munca de dincolo de imagine si pret! Iar silvia, daca ar fi sa le fac din argint imagineaza-ti ce pret ar avea plus de asta sunt o alta categorie de bijuterii! Multumesc tuturor! Astept pareri in continuare!winking pupici voua!

| zeenath explică:

Andreea ma bucur ca ti-a placut ceva din ceea ce fac!winking:*

| Silvia a răspuns:

Sunt dragute, dar sunt pentru pustoaice.Nu mi-o imaginez pe mama purtand astfel de bijuterii, mai ales ca nu sunt facute dintr-un metal "pretios". Nu cred ca sunt nici macar din argint.happy

| Ea12345 a răspuns:

Mie mi se pare un lucru foarte interesant cu bijuteriile acestea, insa nu cred ca as putea purta.happy In mare, putem spune ca sunt pentru fetele mai micute(maxim 13-14 ani), pot fi purtate insa de oricine, care admira acest model de bijuterii.
Eu prefer bijuteriile simple de argint sau, eventual, din plastic, care sa se asortezez tinutei mele.

| Seline a răspuns:

Sunt dragute, dar nu pe gustul meu.

| larrii a răspuns:

Sunt chiar foarte dragute.

| Roxii a răspuns:

Unele dragute altele cam imitatii

| Anisoara79 a răspuns:

Sunt dragute dar eu personal nu as purta asa ceva.Par a fii fost la moda dar in anii 70. Dar e doar umila mea parere.

| deyutzyk97 a răspuns:

Super faine dar fff scuumpee

| Anduciu a răspuns:

Adorabile:X
Ador cerceii in forma de inima neagra:X