| Tiara81 a întrebat:

Ce parere aveti de rasa shih tzu? credeti ca e buna? nu e ff greu de ingrjit? poate are prea multe boli si imi va fi greu cu el...ca ma gandeam sa imi cumpar mascul big grinbig grin

3 răspunsuri:
| OmNom a răspuns:

Pai nu este foarte iubitori si latra mult eu ti-as propune un bichon!
seamana si e mai jucaus si mai lipicios

| Creionash a răspuns:

Si eu as vrea sa imi cumpar.sunt tare dragalasi si cam toata lumea o sa te invidieze ca il ai.doar ca e mai greu de ingrijit decat ceilalti cvaini.adica.se poate sa fie mai mofturos...si va trebui sa il duci la frizer o data pe luna.(nu iti sugerez sa il tunzi tu).la mancare pot fi pretentiosi.cauta pe google detalii despre ei.e o responsabilitate mare sa ai un caine.dar daca ai mai avut.te vei descurca. sper ca te-am ajutat.happy:*

| Creionash a răspuns:

Cat despre boli. daca ii faci toate vaccinurile(care pot fi destul de costisitoare) boala nu va fi o problema.