| Tiara81 a întrebat:

Ce parere aveti de cainele shih tzu? oare sa il cumpar.sau e greu de ingrijit? eu cred ca are multe boli si nu ma pot decide daca sa imi cumpar unul sau nu...sad

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna e un caine ff frumos si dragalas el poate face boli daca nu il ingrijesti si orice caine e greu de ingrijit daca iti plac cainii di mai ales pe al tau si sa-ti fie drag de el mult... atunci nu va fi greu de ingrijit crede-ma din proprie experienta! sper ca te-am ajutat

P.S. trebuie sa-i schimbi mereu apa si sa-l ti departe de praf pentru nu a face Atopia este o alergie dfe praf etc funda please

1 răspuns:
| whatevernvm a răspuns:

Buna!

Daca ajungi sa il indragesti nu mai conteaza daca e greu de ingrijit sau nu. O sa il iubesti. Orice animal e greu de ingrijit, eu am pisici si imi majoritatea timpului cu ele.

Este o rasa simpatica dar trebuie sa nu il scapi din ochi, fiind mic. Blana lui trebuie ingrijita.

Multa bafta!