| sseelleennaa a întrebat:

Ce parere aveti de videoclipul lui Miley Cyrus - We can't stop?

5 răspunsuri:
| Crucified a răspuns:

Ar trebui să-mi placă?

| Zoey112 a răspuns:

Si melodia si videoclipul mi se pare foarte nasoale

| marktheshark a răspuns:

Nu ascult miley cyrus dar videoclipul este ok

| Ana8785 a răspuns:

Mie mi se pare vulgar desi melodia este foarte buna. Am senzatia ca incearca sa demonstreze ceva dar nu o prea prinde noua atitudine. Sa dansezi ca o stripteuza nu spune neaparat ceva bun despre tine. Inteleg ca s-a maturizat si s-a schimbat dar trebuie sa tina cont si de faptul ca este un model pentru milioane de tineri care o admira.

Daca esti fana Miley iti recomand acest site unde apar o multime de stiri cu ea si sute de alte vedete:

www.blogvedete.com.

Eu de acolo ma informez zilnic. Sper ca am fost de ajutor :-)

| BunnyRabbit a răspuns:

E frumos :*