| RibbellaaInk a întrebat:

Ce parere aveti despre videoclipul wrecking ball- Miley Cyrus?

4 răspunsuri:
| Th3AbSinTh3 a răspuns:

Mie nu-mi place, dar vad ca multi comenteaza ca e super si piesa si videoclipul, altii spun ca videoclipul strica pieasa...
nu inteleg cum are atatea vizualizari in 10 zile

| Cristina27061999 a răspuns:

Piesa imi place enorm dar video-ul e putin ciudat imi place inceputul cand i se vede cum curge o lacrima din ochiul ei love struck

| fergierikerikomike a răspuns:

Melodia este frumoasa, dar video ul e ceva wow! In sens rau, dupa mine!
Cred ca a cam exagerat cu acest videoclip! Avand in vedere ca e fosta Hannah Montana, nu cred ca ar trebui sa faca astfel de videoclipuri, dar e viata ei! Oricum a spus ca Hannah Montana e moarta!

| DisneyChannel1987 a răspuns:

Imi place.