| Mihai_Radulescu_1983 a întrebat:

Ce parere aveti despre acest website: www.ToateAnimalele.ro?

Ce va place si ce nu va place?

Răspuns Câştigător
| OnuOnulică a răspuns:

E foarte bun site-ul. E și ușor de folosit și educativ.

2 răspunsuri:
| MistretulPufos a răspuns:

Nu-mi place ca au pus melcul la categoria reptile

| EkToR a răspuns:

Nu apare rasa pitbull, bulldog englez, daca e al tau te sfatuiesc sa bagi in principal rasele care se pot tine in apartament dupa cele la casa si dupa accea rasele care se tin la curte ca multi oamnei habar nu au ce rase se tin la apartament, casa, curte si ar trebui sa faci un pamflet cam cat spatiu trebuie la o anumita rasa etc...
Si un fel de calificativ energie dresaj intretinere activitate prieten cu straini prieten cu alte animale etc...
Sunt multe de spus dar ce e drept e bunicel.