| Andreea213 a întrebat:

Ce parere aveti despre canisa Clear Passion? Cat costa un pui de golden retriever la ei?

FUNDA!

Răspuns Câştigător
| Deliiiia a răspuns:

Eu personal n-as cumpara de la canise, sunt numeroase cazuri de caini nevaccinati(doar cu stampila pusa), fara pedigree, corcituri si asa mai departe. Daca vrei caine cu pedigree intereseaza-te de la cei care au participat la concursuri, aceia doar au drept de reproducere cu obtinerea de certificat pedigree. Daca nu cumpara de la un stapan si cere sa vezi parintii. Daca proprietarul are un singur catel care a facut pui sunt sanse mari sa fi avut grija de ei, spre deosebire de canise unde un numar mare de catei sunt neglijati si imperecheati fortat.