| andreea171998 a întrebat:

Ce parere aveti despre Miley Cyrus in general? Caci eu o indragesc foarte mult in ciuda a tot ce spune lumea.

Răspuns Câştigător
| Justmeandmysmile a răspuns:

Miley Cyrus mi se pare o artista exceptionala,am fost megafana acum sunt doar fana, nu din cauza scandalurilor, are 18 ani,face ce vrea ci din cauza ca nu mai scoate odata un videoclip nou tongue. Apropo vezi ca probabil o sa ai multe comentarii de genu: "Iar Miley,Miley, Hannah Miley, mai las-o in pace etc." Bafta! tongue

5 răspunsuri:
| Ciprian a răspuns:

Mi se pare ok. Adica nu am nimic impotriva ei, chiar daca nu o apreciez eu prea mult. Iar in legatura cu zvonurile cum ca s-ar droga, eu zic ca sunt doar niste neadevaruri.

| R0000zyyyyy a răspuns:

Inainte eram cea mai mare fana a lui Miley, dar acum nu o mai suport.http://www.youtube.com/watch?v=Eqe3dOote6M&feature=related sa vezi ca se drogheaza

| rocsu a răspuns:

Nu sunt o fana de'a ei...dar imi place filmu The last song...

| elena_2091 a răspuns:

Miley e ok fetele de la mine din clasa spun ca ea se drogheaza si ca multe alte lucruri dar eu nu cred asta

| Tudy_1154 a răspuns:

Imi place de Miley Cred ca in toata cariera ei a cantat bine.