| Merishor a întrebat:

Ce parere aveti despre Motorola milestone? Dar despre ipod si produsele apple? Am un iPod 4 Touch este bun dar are unele probleme care sunt tipice Apple pentru ca stiu ca tuturor celor ce au produse Apple li s-a intamplat asa...

3 răspunsuri:
| Snowstormm a răspuns:

Eu zic ca produsele Apple sunt chiar foarte tari...Singura problema este ca Apple are o problema cu AdobeFlash si nu ne lasa sa il instalam...in rest este super!

| ioana113113 a răspuns:

Pai totul greu la iPod(eu am classic de 160gb) e sa bagi muzica pe el.

| Televizor a răspuns:

Am o intrebare pentru tine...cum platesti aplicatiile? pentru a le putea dowlada