| IamIce a întrebat:

Ce parere aveti despre Motorola Milestone, mi-l voi cumpara, stiu aproape tot despre el si il consider cel mai bun telefon din lume, bine inteles dupa fratele sau Motorola Milestone XT720
Dar vreau si parerea voastra, sa stiu care e mai bun
dau funda

7 răspunsuri:
| sinblade27 a răspuns:

Unul dintre cele mai reusite telefoane de pe piata prefer noul model dar si cel vechi e super

| yomanu a răspuns:

Poti face o comparatie si cu Nokia N900 sau Nokia X6...

| costymaximus a răspuns:

Nu cred ca-l face pe Nokia x6, nu mai vorbesc de Nokia n 900

| frvtel a răspuns:

Telefon bun, dar compara-l putin cu Nokia N8 si o sa-ti schimbi parerea despre "cel mai bun telefon din lume".

| IamIce explică:

Da fratilor dar daca ne gandim cat de mare e tastatura si ca filmeaza in HD
memoria foooooarte mare si cei de la go4it au spus ca nu au defecte

| o° Odd Kidd o° a răspuns:

Nokia sunt cele mai bune telefoane, deci...nu se compara oh go on

| andreibrebeanu a răspuns (pentru o° Odd Kidd o°):

Nokia sunt cele tampite telefoane am un x6 si un an a mers super dar dupa nu mai acepta castile mise bloca pe internet jocurile nu mergeu dar e fff rezistent si are camera buna Nokia