| anette97 a întrebat:

Ce parere aveti despre pescuitul stationar?

Răspuns Câştigător
| GabrielusRacing a răspuns:

E foarte rentabil, dar depinde la ce dai: la pluta sau la fund.
Dezavantajul e timpul ( trebuie sa astepti) in rest imi place, eu il practic. Funda sau vot?

5 răspunsuri:
| papusikatha a răspuns:

Sotul meu este innebunit dupa pescuit, am prins si eu microbul asta de la el si de fiecare data cand avem timp liber ne relaxam pe balta, cele mai frecventate de catre noi sunt baltile din Greaca si Cotorca.

| papusikatha a răspuns:

Cat despre pescuitul stationar nu stiu ce sa iti spun, e prima data cand aud

| ionut6715 a răspuns:

Fffff bun imi place e super

| anette97 explică:

Si eu il practic si imi place ...particip si la concursuri si am avut si rezultate in schimb ma bucur ca lumea prefera si o activitate in aer liber

| vladlávdiana a răspuns:

love struck