| vivalavida a întrebat:

Ce parere aveti despre suporteri stelisti care vin la stadion doar sa injure? ii considerati suporteri ai echipei steaua sau doar niste huligani?

5 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Vizitiul a răspuns:

Oameni demni de dispret, huliganii vin doar sa provoace cearta, sa adreseze mesaje obsece galeriilor adverse, mai mult, se iau la bataie intre ei. Acestia nu se pot numi suporteri, adevaratii suporteri incurajeaza echipa, nu injura jucatorii, conducerea etc.

| ancutsa410 a răspuns:

Nu stiu dupa ce naiba mai merg la meci doar sa distruga stadionul.ar fii mult mai frumos daca si-ar incuraja echipa si nu ar provoca neplaceri echipei (asa cum fac ei de obicei) dar ce sa-i faci? astia-s oamenii din romaniahee hee

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Spune-ti parerea pe forum la steauaforum.yolasite.com

| Miruuuuuuuuuuuuuuu a răspuns:

Pai...eu cred ca la interval de 2-3 zile mai invata cate o prostie /huliganielaughing/batjocura si apooooooi vin si le etaleaza cu cea mai mare placere cu o punga de seminte in fata cu pretextu` ca x nu a dat gooool, ca vecinu` l-a scuipat etc. Daca ar fi suporteri adevarati si-ar sustine echipa fara sa urle si sa zbierelaughinglaughinglaughing ...intr-un cuvant:NEEDUCATI.