| yeti_6295 a întrebat:

Ce parere aveti despre yeti si bigfoot?

8 răspunsuri:
| MomaieLoveGogaie a răspuns:

Yeti...thinking
daca te referi la cizmele ''yeti sports'' nu imi prea placlaughing.
desi imi plac jocurile cu yetilaughing. oricum, e doar o legenda stupida care a luat nastere din imaginatia unor cercetasi probabil in jurul unui foc de tabaralaughing.

bigfootthinking
imi aduc aminte ca in clasele primare aveam o colega care avea niste picioare destul de mari(purta 42)si noi i spuneam ''bigfoot''laughing.

cum am mai spus, astea sunt doar niste legende. dar cum orice legenda are un sambure de adevar...cine stie?:-s. multumesc Domnului ca stau la oraslaughing.

| rolfenstein a răspuns:

L.am vazut eu pe yeti.http://www.google.ro/......tp?/imgres r:2, s:0

| rolfenstein a răspuns:

Http://www.google.ro/......tp?/imgres r:2, s:0 iar asta e big foot. :))

| rolfenstein a răspuns:

Dar de ciupacabra ce zici?laughing

| jvEcu a răspuns:

2 legende frumoase big grin. pacat ca nu ai pomeni si de sasquach ala.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt gay amandoi de aia ii compara toata lumea happy

| alexandruca123 a răspuns:

Eu cred ce sunt acelasi lucru:oameni ai zapezilorhappy

| yeti_6295 explică:

Du-te dracu de anonim al dracun de prost