| adina02 a întrebat:

Ce pot sa ii dau unui caine de rasa sa manance [este sensibil]?

4 răspunsuri:
| a1doru a răspuns:

Ciorba de legume[morcov, pastarnac, 1-2 cartofi, putin orez, carne de spate de pui]. fara pic de sare!

| kaylla a răspuns:

Eu am un catel rasa chow chow foarte sensibil. Iti recomand sa ii dai granule orijen sau royal, orez cu legume si branza proaspata de vaca.Nu recomand sub nicio forma sa ii dai ceea ce mananci tu! Nu ai voie sa ii dai mezeluri, oase sau resturi de mancare! Cu aceasta mancare, plimbare si joaca vei avea un catel fericit si sanatos!

| 111111111111111 a răspuns:

Granule pedigree...
sau conserve care le gaasesti in comert...cel mai bine la un caine de rasa.

Răspuns utilizator avertizat