| Maryuk해바라기 a întrebat:

Ce rasa ar putea fi acest caine >>=
http://www.youtube.com/watch?v=KRm_cKVtGyc&feature=youtu .be
Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| mihaitza584 a răspuns:

Metis de ciobanesc german.adica ciobanesc german corcit!

6 răspunsuri:
| Cherilyn a răspuns:

Mie nu mi se pare ca apartine vreunei rase...
Corectati-ma daca gresesc. happy

| Maryuk해바라기 explică (pentru Cherilyn):

Nu stiu ..de aceea intreb...are cam 4 luni..si cel mai ciudat este ca are o coada foarte scurta( nu a fost taiata) asa s-au nascut si fratii lui
M-am trezit cu ei la poarta.si.ii tin ^^

| Cherilyn a răspuns (pentru Maryuk해바라기):

Ce dragut din partea ta, vad ca i-ai pus si zgarda! happy

Am mai vazut caini asemanatori si in vecinatatea mea, cel mai probabil sunt ai strazii, maidanezi.

| Clauvdgg a răspuns:

E corcitura happy

| 96SeB96 a răspuns:

Mix sau mai pe intels corcitura. nu seamana cu un pui de ciobanesc german.

| dummy12 a răspuns:

Daca este pui, cred ca este ciobanesc german, cum ii mai spunem noi (caine lup)