| diva99 a întrebat:

Ce rasa de animal va place?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Imi plac foarte mult cainii lupi love struck.
pe strada am gasit unul. la inceput m-am speriat foarte tare pentru ca era langa picioru meu si ma mirosea big grin... dar m-am imprietenit repede cu ea love struck. Am stat vreo 2 ore cu ea pe strada :X. Fiecare baiat care vreia sa vina la mine se speria de ccainele meu de paza smug. Of. cand am mers sa iau o paine pentru ea ma asteptat in fata magazinului :X. Era foarte adorabila love struck:X:X of, of pacat ca nu am putut sa o iau pentru ca eraprea mare si eu stau la bloc sad.

32 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Ador cateii. Imi plac mult Husky Siberian si Golden Retriever.

| anad a răspuns:

Iubesc cateii indiferent de rasa si imi plac puii de animale. Parca simt nevoia sa ii mangai, sa ii ocrotesc si ma simt responsabila pentru viata lor.

| psiholoaga a răspuns:

De la caini, la cai, rechini, serpi si paianjeni imi plac toate in afara de gandaci de bucatarie si viermi.

Stefan
| Stefan a răspuns:

Îmi place orsice animalut care imi da sansa sa ma imprietenesc cu el.

aqualuna
| aqualuna a răspuns:

Îmi plac felinele, de la cele mici-pisicile şi până la fraţii lor mai mari-râşii, leii, tigrii, pumele, jaguarii, panterele şi mai ales gheparzii, inclusiv cele mai puţin cunoscute-oceloţi, servali

| antonia09 a răspuns:

Eu sunt mare iubitoare de animale in general. Din cele domestice prefer atat cainii cat si pisicile, indiferend de rasa. Dintre animalele salbatice imi plac gorilele si balenele ucigase.

| Andromedda a răspuns:

Toate rasele de caini dar in special shih tzu, husky, basset hound si chow chowhappy

| MisterKat a răspuns:

Imi plac pisiciile Ragdoll (sunt foarte blande precum niste jucarii). Imi plac cainii Husky, Caniche, Saint-Beranard(sper ca am scris corect...), Chow-Chow, Bichon, Pug, Buldogii.

| m4them4tic a răspuns:

Dintre speciile de animale imi plac cainii, deoarece sunt domestici(majoritatea), nu imi plac cainii mici si rai, imi mai plac tigrii, leii... s. a

| Runa100 a răspuns:

Familia canideelor adica lupii si restul din familia lor! happy

| doar.eu a răspuns:

Imi plac mult cainii, in special Golden Retriever-ii : http://www.youtube.com/watch?v=0h2XKmUAz-Q

| onikangel a răspuns:

Husky, Labrador si pichinez!:Xkiss

| ριтʏcнα a răspuns:

Pana la urma toate animalele sunt frumoase in felul lor.nu pot sa zic ca imi place neaparat unul. le ador.animalele sunt favoritele mele.

| chrysa99 a răspuns:

Cred ca sti si tu si stiu eu ca mie imi plac pomeraniani pikinezi si sayomedi:X

| clady_5716 a răspuns:

Coollie sunt mari, draguti si frumosi!

| JeSa a răspuns:

Catelusi mici...tongue

| Lary a răspuns:

Ador animalele mari(gen lei, tigrii, puma, jaguar, ghepard)si totul ce tine de salbaticie, dar si catelusii(nu conteaza rasa, toti sunt speciali)si animalele de casa.Animalele ne fac viata mai frumoasa!

| iri a răspuns:

Cainii love struck imi place ciobanescul german si corcitura. :d

| cryss_1828 a răspuns:

Labrador retriever si amsfafflove struck

Răspuns utilizator avertizat
| immortelledesneiges a răspuns:

Din randul animalelor domestice imi plac pisicile birmaneze, iar dintre animalele salbatice: lemurienii si chinchillele.

| silver19 a răspuns:

Catelusii care nu cresc happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Toate:X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Porcul... imi place sa-l frig laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pisicile(birmaneze)winking

| Ionutzsa a răspuns:

Eu am un caniche alb cu negru [ e rar] happy insa imi plac si cow cow [ are o colega si e adorabillove struck] si husky [ am avut mai demultbatting eyelashes]

| JesterRO a răspuns:

Labrador, golden retriever si amstaff.

| ffy a răspuns:

Am o catelusa, o cheama daisy si e brac-german, este foarte lipicioasa si jucausa

| ILoveSKRILLEX a răspuns:

Bichon havanesee:X
sih ii pentru apartament; x