| MunteanDiana26 a întrebat:

Ce animal aveti si ce rasa este? cel mai frumos animal dau funditawinkingwinkingwinkingwinking

Răspuns Câştigător
| Innovation a răspuns:

Caine Shih-Tzu, este foarte dragalas. Uite-te pe google la poze cu el.

16 răspunsuri:
| αntoniα a răspuns:

Am o catelusa ciobanesc german de 7 luni.O cheama Xena.
O ubee rau de tot! E ingherasul meu micutzz!:X:X:X

| RoxanaDenisa a răspuns:

Fiecare animal e unic si frumos in felul sau.
Eu am o femela pechinez (cu parul lung)

| Ramo137 a răspuns:

Inca nu am dar vreau sa-mi iau un catel rasa beagle, poodle, dog german sau cocker spaniel

| didi24mai2003 a răspuns:

Chihuaua.Maro cu alb.1an.3kile.Foarte destept.Cuminte.1an.

| GabiiHaș a răspuns:

Pai,eu am 2 pasarici:Coco si Roco.sunt zebre australiene.canta X-tra super si iti tin de urat. vorbesc cu tine(dar nu prin cuvinte)si sunt cele mai dragalase pasari pe care le am.
mai am un caine Max, dar nu e de nici o rasa. sad.dar iubeste mancarea de pisici.
mai am de asemea o pisicuta, care seamana ca aceea de la reclama cu Wiskas.ii place ata de mult Wiskas-ul!

| EdiiThxoxo a răspuns:

Eu am un bichon bolognez, 2 broscute testoase, pestisori si un Terranova >big grin

| biencushh a răspuns:

Chow chow - e cel mai dragalas si pufos catel

| Beckyyy a răspuns:

Am o pisica de rasa balineza. este o pisica rara, originara din insula Bali.O cheama Lizi si are ochii de un albastru rar iar blana pufoasa si colorata in tonuri de gri. happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bichon maltez.Numai bine.

| GodBlessYou a răspuns:

Eu am un vietnamez german, e foarte dragut.

http://podcasting.ie/images/features/samdog.jpg

| torsi a răspuns:

Mastino napoletano big grin

| Alexutzapoopuic a răspuns:

Eu am un dragutel pisic persan portocaliu cu ochi albastri de circa 5 luni grasut si simpatic

| Mihaiadamache a răspuns:

Ciobanesc german!

| patySsmile a răspuns:

Un Bichon havanese alb love struck foarte jucaus si rasfatatlove struck

| boghean a răspuns:

Ciobanesc