| PedoBarbie a întrebat:

Dacă ai fi un animal ce rasă ai alege?

Răspuns Câştigător
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Poate una domestică!
Tu?
Pa, pa.

| PedoBarbie explică (pentru Legiuitoarea):

Bună! Probabil cucuvea sau pisică. Ori peşte.

10 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Omul.

| carpediem a răspuns:

Vultur. Nu as depinde de specie ca sa supravietuiesc, cum se intampla la animalele sociale inclusiv hominidele.Ai vrut sa intrebi daca ar fi sa alegem ce alt animal sa fim! Conform taxonomiei, intram in regnul animalia. Eu cunosc 2 regnuri, animal si vegetal. Nu exista regnul"3" al oamenilor si nu mi-e rusine de regnul din care fac parte.

| eliaclodia a răspuns (pentru carpediem):

Acum ma gandesc, ca mi-ai dat idei, sa fiu si eu vultur. Vulturoaica. In plus peiasajul din fata "casei" e demential.

| KristalPop a răspuns:

Şarpe, sau în cel mai rău caz şobolan.

| Okami23 a răspuns:

Tigru

| Cosmin1I a răspuns:

As ramane tot om

| Alishia a răspuns:

Un tigru.

| sucul a răspuns:

Caine buldog, sunt foarte draguti!

| violeta87 a răspuns:

In mod sigur pisica!